| Výrobca | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZUW 10SQ-D2 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 25 cm (10") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 450 |
| Impedancia (Ω) | 2×2 |
| Citlivosť (dB) | 86 |
| Priemer montážneho otvoru | 236 mm |
| Montážna hĺbka | 148 mm |
| Rezonančná frekvencia (Fs) | 40.2 Hz |
| Záruka (roky) | 1 |
-24%
🔈
Samotné subwoofery
⚡
450 W RMS
📏
25 cm (10")
Ω
2x2
🔊
86 dB
Subwoofer Ground Zero GZUW 10SQ-D2
249,00 € Pôvodná cena bola: 249,00 €.189,00 €Aktuálna cena je: 189,00 €.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 249,00 €
Skladom
Katalógové číslo: GZUW10SQ-D2
Kategórie: 25 cm (10"), Akcie, Samotné subwoofery, Subwoofery






