| Výrobca | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZIW 300 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 30 cm (12") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 350 |
| Impedancia (Ω) | 1×4 |
| Citlivosť (dB) | 88 |
| Priemer montážneho otvoru | 287 mm |
| Montážna hĺbka | 149 mm |
| Rezonančná frekvencia (Fs) | 30 Hz |
| Záruka (roky) | 1 |
🔈
Samotné subwoofery
⚡
350 W RMS
📏
30 cm (12")
Ω
1x4
🔊
88 dB
Subwoofer Ground Zero GZIW 300
149,00 €
Skladom
Katalógové číslo: GZIW300
Kategórie: 30 cm (12"), Samotné subwoofery, Subwoofery
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Subwoofer Musway MWS1022
149,00 €5% zľava v košíku







