| Výrobca | Renegade |
|---|---|
| Model | RXA1200 |
| Počet kanálov | 1-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 1 x 300 W |
| RMS výkon pri 2 Ω | 1 x 450 W |
| RMS výkon pri 1 Ω | 1 x 600 W |
| Pomer signál/šum (SNR) | > 105 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | < 0,5 % |
| Subsonický filter (Hz) | 10 – 35 Hz |
| Hi-input | áno + autostart |
| Bassboost | 0 – 12 dB @ 40 Hz |
| Rozmery | 220 x 48 x 240/270 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
1-kanálové
⚙️
1 x 300 W RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 600 W RMS @ 1ohm
Zosilňovač do auta Renegade RXA1200
149,00 €
Skladom
Katalógové číslo: RXA1200
Kategórie: 1-kanálové, Zosilňovače do auta






