| Výrobca | Vibe |
|---|---|
| Model | CVEN10SW-V7 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 25 cm (10") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 400 |
| Maximálny výkon (W) | 800 |
| Impedancia (Ω) | 1×4 |
| Citlivosť (dB) | 84 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 27.1Hz |
| Frekvenčná odozva | 25Hz – 1.5kHz |
| Montážna hĺbka | 148mm |
| Priemer montážneho otvoru | 227mm |
| Hlasová cievka | 2″ 4-slojna |
| Záruka (roky) | 1 |
-20%
🔈
Samotné subwoofery
⚡
400 W RMS
📏
25 cm (10")
Ω
1x4
🔊
84 dB
Subwoofer Vibe CVEN10SW-V7
399,99 € Pôvodná cena bola: 399,99 €.319,00 €Aktuálna cena je: 319,00 €.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 399,99 €
Skladom
Katalógové číslo: CVEN10SW-V7
Kategórie: 25 cm (10"), Akcie, Samotné subwoofery, Subwoofery






