| Výrobca | Edge |
|---|---|
| Model | EDX1800.2FD-E0 |
| Počet kanálov | 2-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 2 x 850 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 2 x 1250 |
| RMS výkon pri 1 Ω | 2 x 1800 |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 1 x 2500 |
| RMS výkon v mostíku pri 2 Ω | 1 x 3600 |
| Frekvenčná odozva | 20Hz – 20kHz |
| Frekvenčný rozsah | 15Hz – 15kHz |
| Hi-input | nie |
| Rozmery | 63mm x 264mm x 232mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
2-kanálové
⚙️
2 x 850 RMS @ 4ohm
⚙️
2 x 1800 RMS @ 1ohm
⚙️
1 x 2500 RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Edge EDX1800.2FD-E0
599,99 €
Skladom
Katalógové číslo: EDX1800.2FD-E0
Kategórie: 2-kanálové, Zosilňovače do auta






