Bassový komplet SounDigital SD400.2 EVO5.0 4OHM + ESX QXB6
Tento komplet bol zostavený s ohľadom na maximálne využitie výkonu a priestoru. Vďaka použitiu najmodernejších komponentov triedy D a pokročilej akustickej konštrukcii ozvučnice zaručuje zostava presnú reprodukciu nízkych frekvencií, ktoré nebudete len počuť, ale aj cítiť. Nižšie sú podrobne predstavené jednotlivé komponenty kompletu.
1. Zosilňovač SounDigital 400.2 EVO 5.0 (4Ω Bridge)
SounDigital 400.2 EVO 5.0 predstavuje vrchol brazílskej technológie kompaktných zosilňovačov. Séria EVO 5 prináša patentované riešenia, ktoré zabezpečujú výnimočnú vernosť zvuku a vysokú účinnosť. V tomto komplete je zosilňovač určený na prevádzku v mostíkovom zapojení (Bridge), kde všetok svoj výkon (400W RMS) smeruje do subwoofera ESX, čo zaručuje surovú silu a vynikajúcu kontrolu nad membránou.
- Patentovaná technológia: Exkluzívne obvody zabezpečujú čistý zvukový zážitok s minimálnym skreslením.
- Mikro rozmery: S dĺžkou iba 12,1 cm je ho možné nainštalovať na miesta, kam by sa klasické zosilňovače nezmestili.
- Vysoká účinnosť: 88-percentná účinnosť znamená menšie zahrievanie a minimálne zaťaženie pre elektrický systém vozidla.
Technické špecifikácie zosilňovača:
| Výkon v mostíku (Bridge @ 4Ω): | 1 x 400 W RMS |
| Výkon v stereo režime (@ 2Ω / 4Ω): | 2 x 200 W / 2 x 132 W RMS |
| Frekvenčný rozsah (-3dB): | 10 Hz – 20.000 Hz |
| Výhybky (LPF / HPF): | Fixne 80 Hz |
| Odstup signál/šum (SNR): | 90 dB |
| Vstupná citlivosť: | 0.2 V – 4 V |
| Damping Factor: | 200 |
| Rozmery (Š x D x V): | 113 mm x 121 mm x 51 mm |
2. Subwoofer v ozvučnici ESX QXB6 Quantum
ESX QXB6 zo série Quantum je dôkazom, že aj malý reproduktor dokáže vytvoriť veľký zvuk. Ide o 16,5 cm (6.5″) subwoofer v mimoriadne kompaktnej bassreflexovej ozvučnici, ktorá je navrhnutá pre maximálnu dynamiku. Ozvučnica sa vyznačuje robustným spracovaním, kvalitným vyšívaným logom a integrovanou ochrannou mriežkou. Vďaka dvojitej cievke je systém prispôsobený na optimálne využitie výkonu zosilňovača.
- Konštrukcia: Kompaktná bassreflexová ozvučnica s optimalizovaným prúdením vzduchu pre hlboké basy bez nežiaducich šumov.
- Výkon: Veľká 50 mm hlasová cievka umožňuje vysoké zaťaženie a presnú reprodukciu.
- Flexibilita: Dvojitá cievka (2+2 Ω) umožňuje zapojenie na 4 Ω, čo sa ideálne zhoduje s výkonom zosilňovača SounDigital.
- Ochrana: Robustná mriežka chráni membránu pred poškodením nákladom v kufri.
Technické špecifikácie ozvučnice:
| Priemer reproduktora: | 16,5 cm (6.5″) |
| RMS výkon: | 250 W |
| Maximálny výkon (Max.): | 500 W |
| Impedancia: | 2 + 2 Ohm (zapojené na 4 Ohm pre zosilňovač) |
| Hlasová cievka: | 50 mm (2″) |
| Typ ozvučnice: | Single Bassreflex |
| Rozmery: | 38 x 28 x 16 cm |
V balení dostanete: 1x 2-kanálový zosilňovač SounDigital 400.2 EVO 5.0 a 1x pasívny subwoofer v ozvučnici ESX QXB6.











