Bassový komplet SounDigital SD400.2 EVO5.0 4OHM + Ground Zero GZCS 10SUB
Tento komplet predstavuje špičkové riešenie pre moderné vozidlá, kde je priestor v kufri vzácny. Vďaka použitiu najmodernejších komponentov triedy D a akusticky optimalizovanej ozvučnice pre priestor rezervného kolesa, zostava zaručuje presnú reprodukciu nízkych frekvencií bez vizuálnych zmien v interiéri vozidla.
1. Zosilňovač SounDigital 400.2 EVO 5.0 (4Ω Bridge)
SounDigital 400.2 EVO 5.0 je technologický vrchol vo svete mikro zosilňovačov. Séria EVO 5 prináša patentované brazílske technológie, ktoré zabezpečujú výnimočnú vernosť zvuku a vysokú účinnosť. V tomto komplete je zosilňovač určený na prevádzku v mostíkovom zapojení (Bridge), kde všetok svoj výkon (400W RMS) smeruje do subwoofera Ground Zero, čo zaručuje dokonalú kontrolu nad membránou.
- Patentovaná technológia: Exkluzívne obvody zabezpečujú čistý zvukový zážitok s minimálnym skreslením.
- Ultra kompaktný dizajn: S dĺžkou iba 12,1 cm je ho možné nainštalovať na úplne skryté miesta (napr. pod palubnú dosku).
- Vysoká účinnosť: 88-percentná účinnosť zaručuje minimálne zahrievanie a nižšie zaťaženie akumulátora.
Technické špecifikácie zosilňovača:
| Výkon v mostíku (Bridge @ 4Ω): | 1 x 400 W RMS |
| Výkon v stereo režime (@ 2Ω / 4Ω): | 2 x 200 W / 2 x 132 W RMS |
| Frekvenčný rozsah (-3dB): | 10 Hz – 20.000 Hz |
| Výhybky (LPF / HPF): | Fixne 80 Hz |
| Odstup signál/šum (SNR): | 90 dB |
| Rozmery (Š x D x V): | 113 mm x 121 mm x 51 mm |
2. Subwoofer v ozvučnici Ground Zero GZCS 10SUB
Ground Zero GZCS 10SUB je špecializovaná 25 cm (10″) ozvučnica zo série Car Specific, ktorá je navrhnutá pre montáž do dna kufra (priestor rezervného kolesa). Je vybavená kvalitným subwooferom s dvojitou cievkou, ktorý v uzavretej ozvučnici ponúka presnú a rýchlu odozvu basov. Vďaka svojej nízkej výške a okrúhlemu tvaru sa hodí do väčšiny moderných vozidiel.
- Neviditeľná inštalácia: Navrhnuté pre priestor rezervného kolesa, čo ponecháva kufor úplne voľný.
- Kvalitný subwoofer: 25 cm (10″) jednotka s optimalizovaným zdvihom pre hlboké tóny z malého objemu.
- Flexibilita: Dvojitá cievka (2×2 Ohm) umožňuje zapojenie na 4 Ohm, čo je ideálne pre výkon zosilňovača SounDigital.
- Jednoduchá montáž: Obsahuje centrálny otvor pre upevnenie originálnou skrutkou rezervného kolesa.
Technické špecifikácie ozvučnice:
| Priemer reproduktora: | 25 cm (10″) |
| Menovitý výkon (RMS): | 300 W |
| Maximálny výkon (Max.): | 600 W |
| Impedancia: | 2 x 2 Ohm (zapojené na 4 Ohm pre zosilňovač) |
| Typ ozvučnice: | Uzavretá (Sealed) |
| Rozmery (Priemer x Výška): | Ø 575 x 150 mm |
V balení dostanete: 1x 2-kanálový zosilňovač SounDigital 400.2 EVO 5.0 a 1x pasívny subwoofer v ozvučnici Ground Zero GZCS 10SUB.











