Bassový komplet SounDigital SD400.2 EVO5.0 4OHM + Ground Zero GZRB 20SPL
Tento komplet bol zostavený s ohľadom na maximálne využitie výkonu a priestoru. Vďaka použitiu najmodernejších komponentov triedy D a pokročilej akustickej konštrukcii ozvučnice zaručuje zostava presnú reprodukciu nízkych frekvencií, ktoré nebudete len počuť, ale aj cítiť. Nižšie sú podrobne predstavené jednotlivé komponenty kompletu.
1. Zosilňovač SounDigital 400.2 EVO 5.0 (4Ω Bridge)
SounDigital 400.2 EVO 5.0 predstavuje vrchol brazílskej technológie kompaktných zosilňovačov. Séria EVO 5 prináša patentované riešenia, ktoré zabezpečujú výnimočnú vernosť zvuku a vysokú účinnosť. V tomto komplete je zosilňovač určený na prevádzku v mostíkovom zapojení (Bridge), kde všetok svoj výkon (400W RMS) smeruje do subwoofera Ground Zero, čo zaručuje surovú silu a vynikajúcu kontrolu nad SPL jednotkou.
- Patentovaná technológia: Exkluzívne obvody zabezpečujú čistý zvukový zážitok s minimálnym skreslením.
- Mikro rozmery: S dĺžkou iba 12,1 cm je ho možné nainštalovať na miesta, kam by sa klasické zosilňovače nezmestili.
- Vysoká účinnosť: 88-percentná účinnosť znamená menšie zahrievanie a minimálne zaťaženie pre elektrický systém vozidla.
Technické špecifikácie zosilňovača:
| Výkon v mostíku (Bridge @ 4Ω): | 1 x 400 W RMS |
| Výkon v stereo režime (@ 2Ω / 4Ω): | 2 x 200 W / 2 x 132 W RMS |
| Frekvenčný rozsah (-3dB): | 10 Hz – 20.000 Hz |
| Výhybky (LPF / HPF): | Fixne 80 Hz |
| Odstup signál/šum (SNR): | 90 dB |
| Vstupná citlivosť: | 0.2 V – 4 V |
| Damping Factor: | 200 |
| Rozmery (Š x D x V): | 113 mm x 121 mm x 51 mm |
2. Subwoofer v ozvučnici Ground Zero GZRB 20SPL (Radioactive)
Ground Zero GZRB 20SPL je súčasťou prestížnej série Radioactive SPL, ktorá je známa dosahovaním vysokého akustického tlaku. Ide o vysoko výkonnú ozvučnicu s bassreflexom (vented), ktorá obsahuje 20 cm (8″) SPL subwoofer. Je navrhnutá pre milovníkov basov, ktorí chcú agresívnu a silnú odozvu, ale nechcú obetovať celý kufor. Robustné spracovanie a optimalizovaná aerodynamika otvoru zaručujú čistý a úderný bas bez skreslenia.
- SPL Výkon: Špeciálne vyvinutý subwoofer zvládne až 1000W SPL výkonu.
- Kvalitné spracovanie: Ozvučnica z MDF materiálu s čiernym kobercovým poťahom a rozpoznateľným vyšívaným logom Ground Zero.
- Aerodynamika: Predný bassreflexový otvor je navrhnutý pre maximálne prúdenie vzduchu a minimálny odpor.
- Flexibilita: Dvojitá cievka (2×2 Ohm) umožňuje zapojenie na 4 Ohm, čo sa dokonale zhoduje s výkonom zosilňovača SounDigital.
Technické špecifikácie ozvučnice:
| Priemer reproduktora: | 20 cm / 8″ |
| Výkon (RMS / SPL): | 500 W / 1000 W |
| Impedancia: | 2 x 2 Ohm (zapojené na 4 Ohm pre zosilňovač) |
| Čistý objem ozvučnice: | 15 L |
| Typ ozvučnice: | Vented (s otvorom) |
| Ochrana: | Vrátane ochrannej mriežky |
| Rozmery (Š x V x H dole/hore): | 400 x 270 x 305/245 mm |
V balení dostanete: 1x 2-kanálový zosilňovač SounDigital 400.2 EVO 5.0 a 1x pasívny subwoofer v ozvučnici Ground Zero GZRB 20SPL.








