| Výrobca | ESX |
|---|---|
| Model | QXF6.2C |
| Typ | Komponentné |
| Veľkosť (cm/inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 90 |
| Maximálny výkon (W) | 180 |
| Impedancia (Ω) | 3 |
| Frekvenčná odozva | 50Hz – 24000Hz |
| Montážna hĺbka | 51mm |
| Priemer montážneho otvoru | 155mm |
| Záruka (roky) | 1 |
| Ostatné | Fiat Ducato F8 (2021+), Fiat Ducato III (Type 250, 2006+), Ducato IV (Type 290, 2015+), Peugeot Boxer II (Type 250, 2006+), Boxer III (Type 290, 2015+), Opel Movano III (10/2021+), Ford Ka II ( 2009- |
🔈
Komponentné
⚡
90 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
3
Reproduktory do auta Fiat ESX QXF6.2C
249,00 €
Skladom
Katalógové číslo: QXF6.2C
Kategórie: 16.5 cm (6.5"), Komponentné, Reproduktory do auta


