| Výrobca | Musway |
|---|---|
| Model | CLM4.2C |
| Typ | Komponentné |
| Veľkosť (cm/inch) | 10 cm (4") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 60 |
| Maximálny výkon (W) | 120 |
| Impedancia (Ω) | 4 |
| Frekvenčná odozva | 75Hz – 22000Hz |
| Montážna hĺbka | 38mm |
| Priemer montážneho otvoru | 92mm |
| Záruka (roky) | 1 |
| Ostatné | Mercedes-Benz C / GLC / E |
🔈
Komponentné
⚡
60 W RMS
📏
10 cm (4")
Ω
4
Reproduktory do auta Mercedes Musway CLM4.2C
229,00 €
Skladom
Katalógové číslo: CLM4.2C
Kategórie: 10 cm (4.0"), Komponentné, Reproduktory do auta
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
5% zľava v košíku



