| Výrobca | Musway |
|---|---|
| Model | ML6.3A |
| Typ | Komponentné |
| Veľkosť (cm/inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 100 |
| Maximálny výkon (W) | 200 |
| Impedancia (Ω) | 4 |
| Frekvenčná odozva | 50Hz – 30000 Hz |
| Montážna hĺbka | 65mm |
| Priemer montážneho otvoru | 143mm |
| Záruka (roky) | 1 |
| Ostatné | Cena za komplet (2× bas + 2× stredotónový + 2× výškový reproduktor) |
🔈
Komponentné
⚡
100 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
Reproduktory do auta Musway ML6.3A
329,00 €
Doručenie na objednávku 14 dní
Katalógové číslo: ML6.3A
Kategórie: 16.5 cm (6.5"), Komponentné, Reproduktory do auta








