| Výrobca | Digital Designs |
|---|---|
| Model | 612F-D4 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 30 cm (12") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 1000 |
| Maximálny výkon (W) | 3000 |
| Impedancia (Ω) | 2×4 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 31Hz |
| Montážna hĺbka | 187mm |
| Priemer montážneho otvoru | 292mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🔈
Samotné subwoofery
⚡
1000 W RMS
📏
30 cm (12")
Ω
2x4
Subwoofer Digital Designs 612F-D4
299,00 €
Skladom
Katalógové číslo: 612F-D4
Kategórie: 30 cm (12"), Subwoofery
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Subwoofer Digital Designs 712F-D4
399,00 €5% zľava v košíku -
Subwoofer Digital Designs 710F-D2
369,00 €5% zľava v košíku








