| Výrobca | Edge |
|---|---|
| Model | EDB10D2-E0 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 25 cm (10") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 500 |
| Maximálny výkon (W) | 1000 |
| Impedancia (Ω) | 2×2 |
| Citlivosť (dB) | 84 |
| Frekvenčná odozva | 30Hz – 1kHz |
| Montážna hĺbka | 135mm |
| Priemer montážneho otvoru | 232mm |
| Hlasová cievka | 2″ 4-slojna |
| Záruka (roky) | 1 |
-21%
🔈
Samotné subwoofery
⚡
500 W RMS
📏
25 cm (10")
Ω
2x2
🔊
84 dB
Subwoofer Edge EDB10D2-E0
129,99 € Pôvodná cena bola: 129,99 €.103,00 €Aktuálna cena je: 103,00 €.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 129,99 €
Skladom
Katalógové číslo: EDB10D2-E0
Kategórie: 25 cm (10"), Akcie, Samotné subwoofery, Subwoofery






