| Výrobca | Edge |
|---|---|
| Model | EDB12D2-E0 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 30 cm (12") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 600 |
| Maximálny výkon (W) | 1200 |
| Impedancia (Ω) | 2×2 |
| Citlivosť (dB) | 88 |
| Frekvenčná odozva | 25Hz – 850Hz |
| Montážna hĺbka | 146mm |
| Priemer montážneho otvoru | 275mm |
| Hlasová cievka | 2″ 4-slojna |
| Záruka (roky) | 1 |
🔈
Samotné subwoofery
⚡
600 W RMS
📏
30 cm (12")
Ω
2x2
🔊
88 dB
Subwoofer Edge EDB12D2-E0
139,99 €
Skladom
Katalógové číslo: EDB12D2-E0
Kategórie: 30 cm (12"), Samotné subwoofery, Subwoofery
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Subwoofer EDGE EDBX12D2-E0
189,99 €Pôvodná cena bola: 189,99 €.151,00 €Aktuálna cena je: 151,00 €. -
Subwoofer Digital Designs 312E-D4
149,00 €5% zľava v košíku -
Subwoofer ESX QXE6D2
149,00 €5% zľava v košíku -
Subwoofer Digital Designs 212E-D2
109,00 €5% zľava v košíku








