| Výrobca | ESX |
|---|---|
| Model | QXE6D2 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 16.5cm (6.5") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 250 |
| Maximálny výkon (W) | 500 |
| Impedancia (Ω) | 2×2 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 50.5Hz |
| Montážna hĺbka | 130mm |
| Priemer montážneho otvoru | 273mm |
| Hlasová cievka | 50 mm Dual Voice Coil |
| Záruka (roky) | 1 |
🔈
Samotné subwoofery
⚡
250 W RMS
📏
16.5cm (6.5")
Ω
2x2
Subwoofer ESX QXE6D2
149,00 €
Skladom
Katalógové číslo: QXE6D2
Kategórie: 16.5 cm (6.5"), Samotné subwoofery, Subwoofery
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Subwoofer Digital Designs 212E-D2
109,00 €5% zľava v košíku -
Subwoofer Ground Zero GZIW 300
149,00 €5% zľava v košíku -
Subwoofer Musway MWS1022
149,00 €5% zľava v košíku





