| Výrobca | ESX |
|---|---|
| Model | VE 1522 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 38 cm (15") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 4000 |
| Maximálny výkon (W) | 8000 |
| Impedancia (Ω) | 2×2 |
| Citlivosť (dB) | 90 |
| Priemer montážneho otvoru | 358 mm |
| Montážna hĺbka | 260 mm |
| Rezonančná frekvencia (Fs) | 35 Hz |
| Záruka (roky) | 1 |
-14%
🔈
Samotné subwoofery
⚡
4000 W RMS
📏
38 cm (15")
Ω
2x2
🔊
90 dB
Subwoofer ESX VE 1522
579,00 € Pôvodná cena bola: 579,00 €.499,00 €Aktuálna cena je: 499,00 €.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 579,00 €
Skladom
Katalógové číslo: VE1522
Kategórie: 38 cm (15"), Akcie, Samotné subwoofery, Subwoofery






