| Výrobca | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZHW 20XSPL-D2 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 20 cm (8") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 700 |
| Maximálny výkon (W) | 1500 |
| Impedancia (Ω) | 2×2 |
| Materiál membrány | Impp |
| Priemer montážneho otvoru | 187 mm |
| Montážna hĺbka | 145 mm |
| Rezonančná frekvencia (Fs) | 38.3 Hz |
| Záruka (roky) | 1 |
-20%
🔈
Samotné subwoofery
⚡
700 W RMS
📏
20 cm (8")
Ω
2x2
Subwoofer Ground Zero GZHW 20XSPL-D2
249,00 € Pôvodná cena bola: 249,00 €.199,00 €Aktuálna cena je: 199,00 €.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 249,00 €
Skladom
Katalógové číslo: GZHW20XSPL-D2
Kategórie: 20 cm (8.0"), Akcie, Samotné subwoofery, Subwoofery
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Subwoofer Ground Zero GZHW 20XSPL-D1
249,00 €Pôvodná cena bola: 249,00 €.199,00 €Aktuálna cena je: 199,00 €.









