| Výrobca | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZRB 16SPL |
| Typ | Subwoofery v boxe |
| Veľkosť (cm/inch) | 16.5cm (6.5") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 700 |
| Impedancia (Ω) | 2×2 |
| Materiál membrány | Paper |
| Citlivosť (dB) | 79 |
| Rezonančná frekvencia (Fs) | 49,5 Hz |
| Záruka (roky) | 1 |
| Ostatné | Rozmer410 x 280 x 130 mm |
🔈
Subwoofery v boxe
⚡
700 W RMS
📏
16.5cm (6.5")
Ω
2x2
🔊
79 dB
Subwoofer v boxe Ground Zero GZRB 16SPL
199,00 €
Skladom
Katalógové číslo: GZRB16SPL
Kategórie: Subwoofery, Subwoofery v boxe
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Subwoofer Ground Zero GZHW 20XSPL-D2
249,00 €Pôvodná cena bola: 249,00 €.199,00 €Aktuálna cena je: 199,00 €. -
Subwoofer Ground Zero GZHW 20XSPL-D1
249,00 €Pôvodná cena bola: 249,00 €.199,00 €Aktuálna cena je: 199,00 €.






