| Výrobca | Vibe |
|---|---|
| Model | BLACKAIR12D2S-V2 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 30 cm (12") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 300 |
| Maximálny výkon (W) | 900 |
| Impedancia (Ω) | 2×2 |
| Citlivosť (dB) | 82 |
| Frekvenčná odozva | 25Hz – 850Hz |
| Montážna hĺbka | 80mm |
| Priemer montážneho otvoru | 267mm |
| Hlasová cievka | 3“ 4-slojna |
| Záruka (roky) | 1 |
🔈
Samotné subwoofery
⚡
300 W RMS
📏
30 cm (12")
Ω
2x2
🔊
82 dB
Subwoofer Vibe BLACKAIR12D2S-V2
199,99 €
Skladom
Katalógové číslo: BLACKAIR12D2S-V2
Kategórie: 30 cm (12"), Samotné subwoofery, Subwoofery
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Subwoofer v boxe Vibe SLICKMIT8-V3
199,99 €5% zľava v košíku







