| Výrobca | Digital Designs |
|---|---|
| Model | SS2000 |
| Počet kanálov | 1-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 1 x 1000 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 1 x 1400 |
| RMS výkon pri 1 Ω | 1 x 2000 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz – 20 kHz |
| Pomer signál/šum (SNR) | 95 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | < 1.0 % |
| Dolnopriepustný filter (LPF) | 80 Hz – 20 kHz |
| Subsonic | 20 Hz – 80 Hz |
| Rozmery | 195 x 185 x 60 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
| Ostatné | Diaľkové ovládanie basu v balení |
🎚️
1-kanálové
⚙️
1 x 1000 RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 2000 RMS @ 1ohm
Zosilňovač do auta Digital Designs SS2000
299,00 €
Vypredané
Katalógové číslo: SS2000
Kategórie: 1-kanálové, Zosilňovače do auta








