| Výrobca | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCA 1500.2-D2 |
| Počet kanálov | 2-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 2 x 900 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 2 x 1500 |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 1 x 3000 |
| Frekvenčná odozva | 11 Hz – 20 kHz (± 3 dB) |
| Pomer signál/šum (SNR) | 88 dB |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 50 Hz – 1000 Hz |
| Dolnopriepustný filter (LPF) | 50 Hz – 1000 Hz |
| Rozmery | 227.5 x 70 x 182 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
2-kanálové
⚙️
2 x 900 RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 3000 RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Ground Zero GZCA 1500.2-D2
579,00 €
Skladom
Katalógové číslo: GZCA1500.2-D2
Kategórie: 2-kanálové, Zosilňovače do auta




