| Výrobca | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZFA4.100 |
| Počet kanálov | 4-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 4 x 65 |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 2 x 200 |
| Frekvenčná odozva | 15 – 22000 Hz |
| Pomer signál/šum (SNR) | > 93 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | < 0.1% |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 15 4000 HZ |
| Dolnopriepustný filter (LPF) | 40 – 4000 Hz |
| Hi-input | áno + autostart |
| Rozmery | 180 x 53 x 337 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
4-kanálové
⚙️
4 x 65 RMS @ 4ohm
⚙️
2 x 200 RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Ground Zero GZFA4.100
179,00 €
Skladom
Katalógové číslo: GZFA4.100
Kategórie: 4-kanálové, Zosilňovače do auta






