| Výrobca | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZIA 2.85 |
| Počet kanálov | 2-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 2 x 60 W |
| RMS výkon pri 2 Ω | 2 x 85 W |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 1 x 170 W |
| Pomer signál/šum (SNR) | > 97 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | < 0.02% |
| Činiteľ tlmenia | > 150 |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 40 Hz – 3000 Hz (12 dB/oct) |
| Hi-input | áno + autostart |
| Rozmery | 192 x 49 x 174/202 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
-23%
🎚️
2-kanálové
⚙️
2 x 60 W RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 170 W RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Ground Zero GZIA 2.85
129,00 € Pôvodná cena bola: 129,00 €.99,00 €Aktuálna cena je: 99,00 €.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 129,00 €
Skladom
Katalógové číslo: GZIA2.85
Kategórie: 2-kanálové, Akcie, Zosilňovače do auta




