| Výrobca | Musway |
|---|---|
| Model | ONE600 |
| Počet kanálov | 1-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 1 x 250 W |
| RMS výkon pri 2 Ω | 1 x 400 W |
| RMS výkon pri 1 Ω | 1 x 650 W |
| Pomer signál/šum (SNR) | > 91 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | 0,05% |
| Činiteľ tlmenia | >750 |
| Subsonický filter (Hz) | 10 – 40 Hz |
| Hi-input | áno + autostart |
| Bassboost | 0 – 18 dB @ 45 Hz |
| Rozmery | 200 x 45 x 150 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
1-kanálové
⚙️
1 x 250 W RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 650 W RMS @ 1ohm
Zosilňovač do auta Musway ONE600
249,00 €
Doručenie na objednávku 14 dní
Katalógové číslo: ONE600
Kategórie: 1-kanálové, Zosilňovače do auta






