| Výrobca | Musway |
|---|---|
| Model | SIX100 |
| Počet kanálov | 6-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 6 x 110 W |
| RMS výkon pri 2 Ω | 6 x 180 W |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 3 x 360 W |
| Pomer signál/šum (SNR) | 107 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | < 0,02% |
| Činiteľ tlmenia | > 150 |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 10 – 500 Hz |
| Hi-input | áno + autostart |
| Rozmery | 150 x 45 x 290 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
6-kanálové
⚙️
6 x 110 W RMS @ 4ohm
⚙️
3 x 360 W RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Musway SIX100
499,00 €
Doručenie na objednávku 14 dní
Katalógové číslo: SIX100
Kategórie: 6-kanálové, Zosilňovače do auta







