| Výrobca | SounDigital |
|---|---|
| Model | SD3000.1D NANO 1OHM |
| Počet kanálov | 1-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 1 x 908 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 1 x 1650 |
| RMS výkon pri 1 Ω | 1 x 3000 |
| Frekvenčná odozva | 5 Hz – 20 kHz |
| Pomer signál/šum (SNR) | 82 dB |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 5 Hz – 80 Hz |
| Dolnopriepustný filter (LPF) | 80 Hz – 20 kHz |
| Rozmery | 225 x 190 x 71 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
1-kanálové
⚙️
1 x 908 RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 3000 RMS @ 1ohm
Zosilňovač do auta Soundigital SD3000.1D NANO 1OHM
249,00 €
Vypredané
Katalógové číslo: SD3000.1D NANO 1OHM
Kategórie: 1-kanálové, Zosilňovače do auta




