| Výrobca | SounDigital |
|---|---|
| Model | SD400.4 EVO6 4OHM |
| Počet kanálov | 4-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 4 x 66 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 4 x 100 |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 2 x 200 |
| Frekvenčná odozva | 8 Hz – 20000 Hz |
| Pomer signál/šum (SNR) | 94 dB |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 80 Hz |
| Dolnopriepustný filter (LPF) | 80 Hz |
| Hi-input | nie |
| Rozmery | 86 x 107 x 46 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
4-kanálové
⚙️
4 x 66 RMS @ 4ohm
⚙️
2 x 200 RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Soundigital SD400.4 EVO6 4OHM
99,00 €
Skladom
Katalógové číslo: SD400.4EVO64OHM
Kategórie: 4-kanálové, Zosilňovače do auta








