| Výrobca | Vibe |
|---|---|
| Model | POWERBOX250.2-V0 |
| Počet kanálov | 2-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 2 x 250 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 2 x 350 |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 1 x 700 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz – 20000 Hz |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 50 Hz – 4000 Hz |
| Dolnopriepustný filter (LPF) | 50 Hz – 4000 Hz |
| Hi-input | áno + autostart |
| Rozmery | 413 × 220 × 73 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
2-kanálové
⚙️
2 x 250 RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 700 RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Vibe POWERBOX250.2-V0
179,99 €
Skladom
Katalógové číslo: POWERBOX250.2-V0
Kategórie: 2-kanálové, Zosilňovače do auta










