| Výrobca | Crunch |
|---|---|
| Model | GTS52 |
| Typ | Koaxiálne |
| Veľkosť (cm/inch) | 13 cm (5.25") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 75 |
| Maximálny výkon (W) | 150 |
| Impedancia (Ω) | 3 |
| Frekvenčná odozva (Hz) | 65 – 22.000 |
| Materiál membrány | Impp |
| Priemer montážneho otvoru | 117 mm |
| Montážna hĺbka | 50 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🔈
Koaxiálne
⚡
75 W RMS
📏
13 cm (5.25")
Ω
3
Reproduktory do auta CRUNCH GTS52
54,90 €
Skladom
Katalógové číslo: GTS52
Kategórie: 13 cm (5.25"), Koaxiálne, Reproduktory do auta
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Zosilňovač do auta Musway SIX100
499,00 €5% zľava v košíku












