| Výrobca | Vibe |
|---|---|
| Model | SLICK6SQC-V9 |
| Typ | Komponentné |
| Veľkosť (cm/inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 90 |
| Maximálny výkon (W) | 270 |
| Impedancia (Ω) | 4 |
| Citlivosť (dB) | 94 |
| Frekvenčná odozva | 54Hz – 25000Hz |
| Montážna hĺbka | 61mm |
| Priemer montážneho otvoru | 142mm |
| Záruka (roky) | 1 |
| Ostatné | Cena za komplet: 2× bas + 2× výškový reproduktor |
🔈
Komponentné
⚡
90 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
4
🔊
94 dB
Reproduktory do auta Vibe SLICK6SQC-V9
129,99 €
Skladom
Katalógové číslo: SLICK6SQC-V9
Kategórie: 16.5 cm (6.5"), Komponentné, Reproduktory do auta








