| Výrobca | ESX |
|---|---|
| Model | QXE12D2 |
| Typ | Samotné subwoofery |
| Veľkosť (cm/inch) | 30 cm (12") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 1000 |
| Maximálny výkon (W) | 2000 |
| Impedancia (Ω) | 2×2 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 34Hz |
| Montážna hĺbka | 185mm |
| Priemer montážneho otvoru | 325mm |
| Hlasová cievka | 76 mm Dual Voice Coil |
| Záruka (roky) | 1 |
🔈
Samotné subwoofery
⚡
1000 W RMS
📏
30 cm (12")
Ω
2x2
Subwoofer ESX QXE12D2
329,00 €
Doručenie na objednávku 14 dní
Katalógové číslo: QXE12D2
Kategórie: 30 cm (12"), Samotné subwoofery, Subwoofery
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Subwoofer Digital Designs 612F-D4
299,00 €5% zľava v košíku -
Subwoofer Digital Designs 712F-D4
399,00 €5% zľava v košíku -
Subwoofer Digital Designs 710F-D2
369,00 €5% zľava v košíku





