| Výrobca | Digital Designs |
|---|---|
| Model | LE-508.1 |
| Typ | Subwoofery v boxe |
| Veľkosť (cm/inch) | 20 cm (8") |
| Menovitý RMS výkon (W) | 500 |
| Maximálny výkon (W) | 1500 |
| Impedancia (Ω) | 2×2 |
| Rozmery | 273mm x 609mm x 284mm |
| Záruka (roky) | 1 |
| Ostatné | Zapojenie na 1 Ω |
-20%
🔈
Subwoofery v boxe
⚡
500 W RMS
📏
20 cm (8")
Ω
2x2
Subwoofer v boxe Digital Designs LE-508.1
249,00 € Pôvodná cena bola: 249,00 €.199,00 €Aktuálna cena je: 199,00 €.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 249,00 €
Skladom
Katalógové číslo: LE-508.1
Kategórie: 20 cm (8.0"), Akcie, Subwoofery






