| Výrobca | Digital Designs |
|---|---|
| Model | D4.75 |
| Počet kanálov | 4-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 4 x 75 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 4 x 90 |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 2 x 180 |
| Frekvenčná odozva | 10Hz – 27kHz |
| Pomer signál/šum (SNR) | 90 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | < .2% |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 50 Hz – 5 kHz |
| Dolnopriepustný filter (LPF) | 50 Hz – 5 kHz |
| Rozmery | 160 x 100 x 45 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
4-kanálové
⚙️
4 x 75 RMS @ 4ohm
⚙️
2 x 180 RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Digital Designs D4.75
249,00 €
Skladom
Katalógové číslo: D4.75
Kategórie: 4-kanálové, Zosilňovače do auta
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Zosilňovač do auta ESX QM-FOUR
199,00 €5% zľava v košíku









