| Výrobca | Vibe |
|---|---|
| Model | POWERBOX100.4M-V0 |
| Počet kanálov | 4-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 4 x 100 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 4 x 120 |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 2 x 240 |
| Frekvenčná odozva | 20Hz – 20kHz |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 10Hz – 50kHz |
| Dolnopriepustný filter (LPF) | 40Hz – 4kHz |
| Hi-input | áno + autostart |
| Rozmery | 47mm x 230mm x 134mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
4-kanálové
⚙️
4 x 100 RMS @ 4ohm
⚙️
2 x 240 RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Vibe POWERBOX100.4M-V0
229,99 €
Skladom
Katalógové číslo: POWERBOX100.4M-V0
Kategórie: 4-kanálové, Zosilňovače do auta






