| Výrobca | Digital Designs |
|---|---|
| Model | SA300.4 |
| Počet kanálov | 4-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 4 x 65 |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 2 x 120 |
| Pomer signál/šum (SNR) | 70 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | < 0.1% |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 35 – 250 Hz |
| Dolnopriepustný filter (LPF) | 35 – 250 Hz |
| Hi-input | áno + autostart |
| Rozmery | 180 x 96 x 43 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
4-kanálové
⚙️
4 x 65 RMS @ 4ohm
⚙️
2 x 120 RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Digital Designs SA300.4
199,00 €
Skladom
Katalógové číslo: SA300.4
Kategórie: 4-kanálové, Zosilňovače do auta
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
Zosilňovač do auta ESX SXE150.4
199,00 €5% zľava v košíku -
5% zľava v košíku










