| Výrobca | Edge |
|---|---|
| Model | EDBX150.4-E1 |
| Počet kanálov | 4-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 4 x 100 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 4 x 150 |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 2 x 300 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz – 20 kHz |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 30Hz – 250Hz |
| Dolnopriepustný filter (LPF) | 30Hz – 250Hz |
| Hi-input | áno + autostart |
| Rozmery | 58 x 310 x 224 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
4-kanálové
⚙️
4 x 100 RMS @ 4ohm
⚙️
2 x 300 RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Edge EDBX150.4-E1
219,99 €
Skladom
Katalógové číslo: EDBX150.4-E1
Kategórie: 4-kanálové, Zosilňovače do auta
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
5% zľava v košíku
-
Zosilňovač do auta ESX QM-FOUR
199,00 €5% zľava v košíku










