| Výrobca | Edge |
|---|---|
| Model | EDS500.2FD-E0 |
| Počet kanálov | 2-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 2 x 225 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 2 x 325 |
| RMS výkon pri 1 Ω | 2 x 525 |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 1 x 650 |
| RMS výkon v mostíku pri 2 Ω | 1 x 1050 |
| Frekvenčná odozva | 20Hz – 20kHz |
| Frekvenčný rozsah | 15Hz – 15kHz |
| Hi-input | nie |
| Rozmery | 63mm x 175mm x 232mm |
| Záruka (roky) | 1 |
| Ostatné | Diaľkové ovládanie basu v balení |
🎚️
2-kanálové
⚙️
2 x 225 RMS @ 4ohm
⚙️
2 x 525 RMS @ 1ohm
⚙️
1 x 650 RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta Edge EDS500.2FD-E0
279,99 €
Skladom
Katalógové číslo: EDS500.2FD-E0
Kategórie: 2-kanálové, Zosilňovače do auta




