| Výrobca | SounDigital |
|---|---|
| Model | SD1200.2 EVO5.0 2OHM |
| Počet kanálov | 2-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 2 x 262 W |
| RMS výkon pri 2 Ω | 2 x 396 W |
| RMS výkon pri 1 Ω | 2 X 600 W |
| RMS výkon v mostíku pri 4 Ω | 1 X 792 W |
| RMS výkon v mostíku pri 2 Ω | 1 X 1200 W |
| Pomer signál/šum (SNR) | 91dB |
| Činiteľ tlmenia | > 200 |
| Hornopriepustný filter (HPF) | 80Hz |
| Hi-input | áno + autostart |
| Rozmery | 13,6cm x 17cm x 5,5cm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
2-kanálové
⚙️
2 x 262 W RMS @ 4ohm
⚙️
2 X 600 W RMS @ 1ohm
⚙️
1 X 792 W RMS @ 4ohm Bridge
Zosilňovač do auta SounDigital SD1200.2 EVO5.0 2OHM
249,00 €
Skladom
Katalógové číslo: SD1200.2EVO5.02OHM
Kategórie: 2-kanálové, Zosilňovače do auta
Technické špecifikácie
Naposledy zobrazené produkty
-
5% zľava v košíku









