| Výrobca | Musway |
|---|---|
| Model | ONE1000 |
| Počet kanálov | 1-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 1 x 400 W |
| RMS výkon pri 2 Ω | 1 x 650 W |
| RMS výkon pri 1 Ω | 1 x 1050 W |
| Pomer signál/šum (SNR) | > 105 dB |
| Celkové harmonické skreslenie (THD) | 0,05% |
| Činiteľ tlmenia | > 320 |
| Subsonický filter (Hz) | 10 – 40 Hz |
| Hi-input | áno + autostart |
| Bassboost | 0 – 18 dB @ 45 Hz |
| Rozmery | 240 x 45 x 150 mm |
| Záruka (roky) | 1 |
🎚️
1-kanálové
⚙️
1 x 400 W RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 1050 W RMS @ 1ohm
Zosilňovač do auta Musway ONE1000
329,00 €
Doručenie na objednávku 14 dní
Katalógové číslo: ONE1000
Kategórie: 1-kanálové, Zosilňovače do auta






