| Výrobca | Vibe |
|---|---|
| Model | POWERBOX3000.1P-V0 |
| Počet kanálov | 1-kanálové |
| RMS výkon pri 4 Ω | 1 x 1100 |
| RMS výkon pri 2 Ω | 1 x 2050 |
| RMS výkon pri 1 Ω | 1 x 3300 |
| Frekvenčná odozva | 15Hz – 50kHz |
| Frekvenčný rozsah | 15Hz – 80Hz |
| Hi-input | nie |
| Rozmery | 46mm x 185mm x 233mm |
| Záruka (roky) | 1 |
| Ostatné | Diaľkové ovládanie basu v balení |
-20%
🎚️
1-kanálové
⚙️
1 x 1100 RMS @ 4ohm
⚙️
1 x 3300 RMS @ 1ohm
Zosilňovač do auta Vibe POWERBOX3000.1P-V0
319,99 € Pôvodná cena bola: 319,99 €.255,00 €Aktuálna cena je: 255,00 €.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 319,99 €
Skladom
Katalógové číslo: POWERBOX3000.1P-V0
Kategórie: 1-kanálové, Akcie, Zosilňovače do auta






